Virtual Pet Dino: Triceratops

Android için Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2,17 TL
  • Boyut 35 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Gluten Free Games
Android işletim sistemlerini kullanan tüm cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Virtual Pet Dino: Triceratops uygulaması ile tüm zamanların en sevilen dinozorlarından biri olan üç boynuzlu dinozor ile arkadaş olacak ve onunla eğlenceli

Android işletim sistemlerini kullanan tüm cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Virtual Pet Dino: Triceratops uygulaması ile tüm zamanların en sevilen dinozorlarından biri olan üç boynuzlu dinozor ile arkadaş olacak ve onunla eğlenceli vakit geçireceksiniz.

3 boynuza sahip bu vahşi dinozor ile belki de çok iyi bir arkadaş olabilirsiniz. Ormanda yaşayan bu sanal arkadaşınızı mutlu etmek için elinizde geleni yapmalı ve nelerden hoşlandığını öğrenerek onun ağzına layık bir av bulmalısınız. 

Korkunç ama çok seveceğiniz bu arkadaş ile birbirinden güzel ve renkli tam 8 deri kullanabilir ve istediğiniz renkle arkadaşınızla eğlenebilirsiniz. HEr an elinizden düşürmeyeceğiniz bu oyunu mutlaka denemeli vahşi dinozorun hayatında önemli bir yer bırakmalısınız. 

Herkesin oynamak için sabırsızlanacağı oyunda HD grafikleri ve 3D görüntü kalitesi ile tüm zamanların en sevilen dinozorlarından birini kontrol edeceksiniz. 

Daha Fazla Göster
Virtual Pet Dino: Triceratops indir